Позначка: заборона полювання

На Тернопільщині співробітники сектору реагування патрульної поліції викрили двох чоловіків, які незаконно вполювали козулю. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Наразі у філіях ДП «Ліси України» Житомирщини та Київщини активно розпочалася заготівля гіллячкового корму та сіна – улюблених ласощів для козуль та оленів. Єгерські служби на сьогодні вже заготовили 40% віників та 27% сіна від запланованого обсягу на цей рік.

Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь закликає мисливську спільноту до 19 квітня надсилати свої зауваження до законопроєкту Міндовкілля, який передбачає заборону полювання на вовків в Україні.

Війна суттєво вплинула на діяльність мисливської спільноти Житомирщини. Про це розповів голова Новоград-Волинської районної організації УТМР Станіслав М’ясковський, повідомляє Українське товариство мисливців і рибалок на своїй сторінці у Facebook.

Законопроект щодо заборони мисливства і полювання зареєстрований Верховною Радою 19 червня 2019 року під номером 10386. Про це повідомляє ГС «Всеукраїнська мисливська спілка». У мисливській спілці зазначають, що авторський колектив – керівник КЕКЦ Володимир Борейко, найбільш активний анти-мисливець України, що роками відпрацьовує закордонні гранти і поступово знищує мисливську галузь України. І

У шести областях України станом на середу, 5 грудня, через введення воєнного стану заборонили полювання. Про це повідомляє “Главком” з посиланням  на видання Охота&Оружие. Зокрема, заборона офіційно підтверджена владою Донецької, Херсонської, Запорізької, Сумської, Луганської і Вінницької областей. У перших трьох областях влада заявила про заборону застосовану до всієї території області.