Полтавщина: поліцейські радяться з мисливцями, як ефективніше протистояти браконьєрству (ФОТО)

pm161image001Чорнухинські поліцейські провели спільну нараду з мисливцями району. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на ГУНП в Полтавській області.
Головні теми зборів: відкриття полювання на пушного звіра у 2016 році, боротьба з браконьєрством і захист навколишнього середовища.
Стосувалися вони особистої відповідальності користувачів мисливських угідь щодо дотримання вимог типових договорів, укладених між останніми.
Учасники наради також детально обговорили питання боротьби з браконьєрством. До слова було запрошено начальника Чорнухинського відділення поліції Володимира Давиденка, який зазначив що особливої актуальності набрало питання боротьби із браконьєрством, що трактується законодавством, як недозволене добування об’єктів тваринного світу, незаконне полювання на рідкісні види тварин, або полювання поза сезоном.
«Безперечно, браконьєрство є серйозною проблемою. Цей незаконний промисел спричиняє зникнення багатьох видів тварин і завдає значних збитків, тож правоохоронцями району вживаються комплексні заходи по боротьбі із цим ганебним явищем» ,- наголосив очільник поліції .
На завершення наради Володимир Давиденко наголосив на спільній взаємодії по боротьбі з браконьєрством та на проведенні спільних рейдів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *