Рейтинг стереотипів про мисливців

Рейтинг стереотипів про мисливців за версією читачів сторінки “Криниця мисливця“.

Нещодавно ми запитали у нашої аудиторії у Фейсбуці, які ще деталі можна додати до гумористичного малюнка з “типовим полюванням”, аби підкреслити усталені стереотипи про мисливців. Ми проаналізували найпопулярніші відповіді та склали рейтинг топ-5 стереотипів.

1. Алкоголь – 16,7%

Найчастіше (6 разів) згадувалася горілка чи інший алкоголь як невід’ємний атрибут “справжнього полювання”. Тобто більшість вважає, що мисливці полюють в нетверезому стані.

2. Вбивство тварин  – 11,1% 

4 коментатори запропонували додати до малюнку трупи вбитих тварин, кров чи шкури, що підкреслює уявлення про жорстокість мисливців.

3. Порушення правил – 8,3%

Троє згадали про порушення правил полювання – прив’язаного до дерева оленя чи “куплену” дичину. Відповідно поширена думка, що мисливці масово порушують закони.

4. Дорогі “іграшки”  – 5,6% 

Двоє пригадали, що вартість полювання завищена через дорогу зброю, амуніцію тощо. Нібито це хобі для багатіїв.

5. Розпуста – 2,8%

Була пропозиція додати на малюнок оголених жінок, що відсилає до уявлення про розпусну поведінку мисливців під час полювань.

Отже, саме такі стереотипні характеристики мисливців домінують у суспільній свідомості. І саме їх необхідно розвінчувати об’єктивною просвітницькою роботою.

Нагадуємо, що дані опитувань громадської думки, які проводились на замовлення Європейської федерації полювання та охорони дикої природи (FACE) показали на недостатній рівень обізнаності громадян щодо полювання, зокрема 90% бельгійців визнали, що мало розуміють цю тему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *