Руслан Форостяк: коли берете рушницю в руки забудьте про стакан, або навпаки!

трагедія на полюванніДруга смерть мисливця під час відкриття сезону полювання на пернату дичину. Минулого тижня трагічна подія сталася у Рівненській області, а цієї суботи неприємно відзначилась Одещина. Під час полювання у Татарбунарському районі нетверезий мисливець випадково застрелив свого товариша. Про це написав на своїй сторінці у Facebook радник начальника ГУ Нацполіції України в Одеській області Руслан Форостяк.
З його слів, трагічний інцидент стався у неділю, 13 серпня, в Татарбунарському районі. «Під час полювання горе-мисливці настільки захопились алкогольними напоями, що в результаті один мисливець по необережності застрелив свого колегу», – написав радник поліції.
До слова, у суботу, 12 серпня, в Татарбунарському районі Одеської області відкрився сезон полювання на пернатих. Однак полювати можна не на всіх птахів.
У поліції нагадують про відповідальність за порушення правил полювання мисливцям, які відкрили сезон.
Особи, винні у незаконному полюванні відповідатимуть згідно з чинним законодавством України.
За порушення правил полювання та термінів полювання особи можуть притягуватися до адміністративної відповідальності за статтею 85 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від шести (102 грн) до шістдесяти (1020 грн) неоподаткованих мінімум доходів громадян, на посадових осіб — від тридцяти (510 грн) до дев’яносто (1530 грн) неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Крім того, при порушенні правил полювання, згідно з КК України, якщо заподіяно істотну шкоду, а також незаконне полювання у заповідниках або на інших територіях та об’єктах природно-заповідного фонду караються штрафом від ста (1700 грн) до двохсот (3400 грн) неоподатковуваних мінімумів громадян або громадським роботами на строк від 100 до 240 годин, або обмеження волі на строк до 3 років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *