Ще в одній області відкривається сезон полювання на парнокопитних тварин та хутрових мисливських звірів

GG0315_BillHeaveyShooting_12-1100x733На території користувачів мисливських угідь Тернопільської області відкривається сезон полювання на парнокопитних тварин та хутрових мисливських звірів.

Строки проведення полювання в мисливських угіддях області на парнокопитних тварин з 2 листопада до 29 грудня 2019 року включно, на самців кабана та його молодняк здатний до самостійного існування – з 04 січня 2020 року до 26 січня 2020 року включно.  Про це повідомляє прес-служба Тернопільського ОУЛМГ.

Строки проведення полювання на зайця та лисицю: 10, 17, 24 листопада поточного року; 01, 08, 15, 22, 29 грудня 2019 року та 05, 12 січня 2020 року. Додатково на лисицю та хижих тварин 02, 09, 16, 22, 23 лютого 2020 року в польових мисливських угіддях бригадами мисливців під керівництвом та обов’язково присутністю штатних працівників державної лісової охорони підприємства.

Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем за один день полювання – один заєць. Норма відстрілу лисиці не лімітована.

Днями полювання при колективному та облавному полюванні на парнокопитну дичину є субота та неділя, а при полюванні на хутрових —неділя.

Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства інформує, що до полювання допускаються лише ті мисливці, які мають відповідні документи на право полювання:

– посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання;

– дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензію, відстрільну картку);

– відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю;

– паспорт на собак мисливських порід.

Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення зброї або продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Закликаємо всіх мисливців суворо дотримуватися основних правил проведення полювання, чітко й беззаперечно виконувати вказівки розпорядників полювання, правила користування мисливською вогнепальною зброєю, проявити культуру полювання, що забезпечить гарний відпочинок, незабутні враження від спілкування з природою.

Просимо жителів області, які відвідують ліс, пам’ятати, що субота й неділя – дні полювання, бути обережними й поміркованими та уникати перебування в мисливських угіддях де проводиться полювання!

Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до жителів області та мисливців. Будьте обережні!!!

На полюванні головне збереження життя та здоров’я людей!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *