У Швейцарії відбулася щорічна виставка швейцарських гончаків (ФОТО)

У Сеньлеж’є, адміністративному центрі району Франш-Монтань, Швейцарія, відбулася щорічна виставка Швейцарського клубу гончаків (CCC). Про це повідомляється на офіційній сторінці Федерації мисливських організацій Швейцарії у Facebook.

На виставці були представлені чотири породи типово швейцарських гончаків: бернська гонча, юрська гонча, люцернська гонча та швіцька гонча. Ці породи оцінювалися та класифікувалися відповідно до їхньої якості та стандартів.

Читайте також:

“Франш-Монтань – це земля місцевих традицій. Саме в цьому місці, звідки походить єдина типово швейцарська порода коней франш-монтанська, проходила щорічна виставка”, – зазначають організатори.

Захід став чудовою нагодою для заводчиків та охоронців місцевого біорізноманіття знайти відповідних псів та сук для продовження цих чудових місцевих порід.

За результатами виставки, найкращим швейцарським гончаком Expo 2024 у Сеньлеж’є була визнана люцернська гонча на ім’я Коко-Хазенбраке, заводчиком та власником якої є Мартін Бруннер з Чермса.

Швейцарські гончаки відомі своєю силою, витривалістю, темпераментом та пристрастю до полювання. Вони використовуються для полювання на зайців, козуль, лисиць та диких кабанів. Ці собаки мають гострий нюх і здатні самостійно переслідувати здобич протягом години, повертаючись до мисливця, коли втрачають слід.

Такі виставки відіграють важливу роль у збереженні та розвитку унікальних швейцарських порід мисливських собак, підтримуючи високі стандарти розведення та демонструючи найкращих представників кожної породи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *