У Звірові прийматимуть мисливців із Європи

IMG-20200203-WA0003Своє бажання прибути на Волинь уже підтвердили любителі полювання із-за кордону

Мисливство у європейських країнах досить популярний вид туризму. Його любителі готові сплачувати чималі кошти за якісно організоване полювання. З огляду на це керівництво обласного УЛМГ й вирішило запросити їх на Волинь, повідомляє інтернет-видання «Волинь-нова»з посиланням на Волинське УЛМГ.

Групу європейських мисливців у відповідні терміни полювання прийматиме державне підприємство «Мисливське господарство «Звірівське».

Про це було домовлено під час перебування делегації волинян на чолі із першим заступником начальника управління Русланом Войцеховським на міжнародній виставці «Полювання та собаки» у німецькому місті Дормунд.

Довідково. JAGD & HUND – найбільша в Європі мисливська виставка, яку щороку відвідують тисячі мисливців та представників цього бізнесу.

У 2020-му в рамках виставки свої пропозиції озвучили мисливські компанії з більш ніж 40 країн світу. Серед них – представники відомих у цій галузі компаній з Австралії, Нової Зеландії, Аргентини, Сполучених Штатів Америки та Південної Африки. Зважаючи на такий рівень конкуренції, особливо приємно відзначити, що пропозиції волинських лісівників зацікавили європейських мисливців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *