В одному з районів Сумщини правоохоронці провели рейд мисливськими угіддями (ФОТО)

До складу патруля увійшли поліцейські, працівники місцевої екологічної інспекції та представники товариства мисливців та рибалок району. Мета рейду – виявлення порушень у сфері дозвільної системи та упередження фактів браконьєрства.

Правоохоронці обстежили територію тих населених пунктів району, де розташовані мисливські угіддя.

У мисливців – і тих, що саме вийшли на полювання, і тих, що проживали у цих селах, – перевірили наявність відстрільних карт та необхідних дозволів на зброю.

Скориставшись нагодою, інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Кролевецького відділення поліції Андрій Колесник провів профілактичні бесіди з мисливцями. Він не лише нагадав їм правила дотримання заходів безпеки при поводженні зі зброєю на полюванні, а й про правила проведення полювання на тварин, добування яких здійснюється за ліцензією, а також про заборону вилову риби на зимувальних ямах.

Окрім того, поліцейський вручив мисливцям та жителям сіл візитні картки з контактними номерами телефонів, аби в разі виявлення фактів варварського винищення природних ресурсів громадяни могли повідомити про це до поліції.

Джерело: Відділ комунікації поліції Сумської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *