Позначка: вовки

овномасштабне російське вторгнення, яке розпочалася у лютому 2022 році, має екологічні наслідки. На прикордонних територіях росії зростає чисельність вовків, що призводить до значного збільшення їхньої міграції до сусідніх країн – Фінляндії та Норвегії.

У Закарпатській області завершився зимовий сезон регулювання чисельності хижих тварин. За цей період мисливці Закарпатської обласної організації УТМР значно скоротили популяцію небезпечних хижаків.

На Вінниччині, Кіровоградщині та Черкащині користувачі мисливських угідь проводять традиційний “зимовий перепис” лісових мешканців. Масштабна робота з обліку тварин охоплює територію загальною площею понад 5,7 мільйонів гектарів мисливських угідь.

У гірській місцевості Вижницького району на перевалі Травен зафіксовано чіткі сліди проходження великих хижаків. Під час обстеження місцевості виявлено характерні відбитки та сліди життєдіяльності ведмедя й вовчої зграї

У Лаздийському районі Литви сталося чергове вторгнення вовків до кошари. Власник господарства Мантас Янчюкас опублікував у своєму Facebook відео з камер спостереження, на якому видно, як вовк протягом двох годин нападав на овець і ягнят.

Амбітна кліматична стратегія ЄС вартістю 1 трильйон євро, яка включає 115 мільярдів на відновлення біорізноманіття, опинилася під загрозою через конфлікт між захисниками вовків та фермерами.

В Брюсселі відбулася онлайн-подія “Наступні кроки для збереження та управління вовками в Європі”, організована міжгруповим об’єднанням Європейського парламенту “Біорізноманіття, полювання, сільська місцевість” спільно з Європейською федерацією мисливства та збереження природи (FACE) та Європейською організацією землевласників (ELO)