Всеукраїнська мисливська спілка закликає до своєчасного затвердження лімітів на полювання

В умовах військового стану повноцінне полювання на території України є неможливим. Проте, як зазначає Всеукраїнська мисливська спілка на своїй сторінці у Facebook, держслужбовці та посадові особи продовжують працювати і отримувати заробітну плату, а тому мають виконувати свою роботу, зокрема, дотримуватись відповідної Інструкції щодо розробки, розгляду і погодження проектів лімітів на полювання у сезоні 2024-2025.

Згідно з Інструкцією, до 8 березня Обласні військові адміністрації мають погодити або вмотивовано відмовити у погодженні проектів лімітів територіальним органам Держлісагентства. Однак, починаючи з 2015 року, чиновники щороку не затверджують ліміти своєчасно. У 2023 році постало багато питань, чому ліміти затвердили не для всіх областей.

Щоб розібратися в ситуації, Всеукраїнська мисливська спілка звернулася до всіх міжрегіональних управлінь лісового та мисливського господарства із запитом на отримання публічної інформації щодо погоджених проектів лімітів з боку ОВА. – Відповіді від управлінь публікуватимуться по мірі надходжень, – зазначають у повідомленні спілки.

Один коментар до “Всеукраїнська мисливська спілка закликає до своєчасного затвердження лімітів на полювання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *