Як збільшити популяцію водоплавних птахів в МГ: поради фахівця

Відомий фахівець з розведення мисливських тварин та птахів Дмитро Русанов поділився цінними порадами для мисливських господарств, які мають водойми. За його словами, за допомогою певних методів можна значно збільшити популяцію качок, гусей та іншої водоплавки.

“З 60 качок на осінь буде 500”

“Якщо в мисливському господарстві є водойми, варто займатися розведенням водоплавних птахів. З 60 качок на осінь можна отримати 500!” – розповідає Русанов.

Він радить тримати саме тих качок, які за багато поколінь звикли не відлітати на зимівлю. Їх маточне поголів’я має залишатися зимувати вдома.

Боротьба з американською норкою

Окрім качок і гусей, експерт закликає мисливців приділяти увагу боротьбі з американською норкою – інвазійним видом, небезпечним хижаком, який нищить водоплавних птахів.

“Це дуже серйозний шкідник, який знищує не лише качок і гусей, а й іншу водоплавну дичину. Тому боротьба з норкою для мисливців надзвичайно важлива”, – наголошує фахівець.

Отже, щоб збільшити поголів’я водоплавної дичини, Русанов радить мисливцям активно розводити на своїх водоймах осілих качок і гусей, а також вести боротьбу з американською норкою – одним із їх головних ворогів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *