Кінологічний центр поліції Запорізької області браконьєрські пастки називає мисливськими

Нещодавно у соцмережах з’явилася публікація Кінологічного центру поліції Запорізької області про врятованого пса з «мисливської пастки». Поліцейські назвали це “мисливством”, що викликало обурення в українському мисливському товаристві.

“Не можна ототожнювати мисливців з браконьєрами”

У цій публікації поліцейські фактично ототожнили законослухняних мисливців з браконьєрами, які встановлюють пастки. Це є маніпуляцією, адже справжні мисливці дотримуються законів і дбають про збереження довкілля.

“Необхідно розрізняти ці поняття та вести просвітницьку роботу з громадськістю, аби не створювати хибних стереотипів”, – йдеться у коментарях мисливців під дописом кінологічного центру.

Як реагувати громадськості на такі публікації поліції, зокрема?

Радимо реагувати на подібні публікації, коментувати і просити уточнювати термінологію. Ввічливо пояснюйте різницю між поняттями “мисливець” та “браконьєр”, зазначайте, що мисливці крім законів дотримуються й мисливської етики!

Чим більше такої інформації буде поширюватися у відповідь на можливі маніпуляції в публікаціях держорганів, тим краще. Це допоможе громадськості скласти об’єктивну думку про відповідальних мисливців, які дбають про довкілля та дотримуються законів.

Варто зазначити, що нещодавні опитування показали недостатній рівень обізнаності громадян щодо полювання, наприклад 90% бельгійців визнали, що мало розуміють цю тему.

Крім того, нагадуємо, що поліція пропонує ловити скажених лисиць в Івано-Франківській області.

Один коментар до “Кінологічний центр поліції Запорізької області браконьєрські пастки називає мисливськими

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *