З настанням перших морозів Подільський лісовий офіс ДП “Ліси України”, що об’єднує ліси Буковини, Хмельниччини та Тернопільщини, розпочав активну підгодівлю диких тварин
Позначка: лісове господарство
У Німеччині стартував пілотний проєкт з екологічного планування території для диких тварин (WÖRP), спрямований на вирішення конфліктів між дикими тваринами та господарською діяльністю людини в культурному ландшафті
На підконтрольній території Запорізької області успішно завершилась осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.
Традиційне свято Губертівка-2024 у Болехові зібрало рекордну кількість учасників – більше 150 осіб, значну частину яких становила молодь.
Суттєве зменшення випадків захворювання на сказ зафіксували на Хмельниччині – лише 7 випадків за 10 місяців 2024 року проти 34 торік.
Лісове господарство Чеської Республіки (Lesy ČR) випустило на волю 26 вирощених глухарів у Бескидах – гірському масиві на кордоні Чехії, Словаччини та Польщі
Члени Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) розпочали підготовку до зимового сезону.
Сьогодні, 1 жовтня 2024 року, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України оприлюднило прес-реліз із заголовком “Започатковуємо системний діалог з представниками громадських організацій природоохоронного спрямування, – Світлана Гринчук”
Днями голова ГС “Українська ловецька рада” Адріан Прокопенко виступив з лекцією у Поліському національному університеті, розкривши потенціал відповідального мисливства як ресурсу для держави, науки та громадян. Про це повідомляє Українська Ловецька Рада. Під час виступу Прокопенко наголосив на важливості переосмислення ролі мисливства в Україні. За його словами, відповідальне ловецтво –
Станом на 17 вересня 2024 року в Україні триває ліквідація 21 лісової пожежі на орієнтовній площі 1535,60 га, з яких 15 класифікуються як великі.
У Мальованському лісництві Шепетівського лісгоспу на Хмельниччині за три роки вдалося подвоїти популяцію благородних оленів.
У першому півріччі 2024 року в Україні спостерігається тенденція до зниження темпів приросту мисливських тварин через значне збільшення кількості хижаків, яка зросла до 25%.
Комунальний заклад “Міжгірський професійний коледж” ЗОР продовжує набір учнів на 2024-2025 навчальний рік, пропонуючи абітурієнтам можливість опанувати професію лісника, єгеря на базі повної середньої освіти.
У вівторок, 20 серпня 2024 року, підписано меморандум про співпрацю між Поліським національним університетом та громадською спілкою “Українська ловецька рада” (УЛР)
За останні п’ять років популяція благородних оленів у Литві зросла вдвічі – з 41 266 до 85 950 особин.
В Україні розпочато розробку Національної стратегії боротьби зі сказом, яка нібито спрямована на зниження ризику передачі хвороби від тварин до людей та повну елімінацію смертельних випадків серед населення.
Ківерцівському районі Волинської області працівники лісового господарства надали допомогу дикій тварині, яка постраждала під час шлюбного періоду.
Запорізький національний університет (ЗНУ) оголосив про додатковий набір абітурієнтів на спеціальність 205 “Лісове господарство” за освітньою програмою “Мисливське господарство та рослинні ресурси”.
У філіях ДП «Ліси України» на Житомирщині завершився щорічний облік птахів. Масштабний «перепис» пташиного населення проводився протягом липня на території майже 300 тисяч гектарів
Словацька мисливська палата оприлюднила фотоматеріали, які наочно демонструють ознаки африканської чуми свиней (АЧС) у диких кабанів.
Державне підприємство “Ліси України” планує закупити 18 тонн репеленту “BAM Extra rosarot” для захисту молодих дерев від пошкоджень дикими тваринами.
26-й Світовий конгрес Міжнародного союзу лісових дослідницьких організацій (IUFRO) у Стокгольмі визначив використання штучного інтелекту та інноваційних технологій як один з ключових напрямків трансформації лісового господарства до 2050 року.
У травні на території Львівської області розпочнеться весняна кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби у Львівській області.
125 велетнів зубрів проживають в угіддях філії “Вінницьке лісове господарство” ДП “Ліси України”.
Стадо лосів зафіксували працівники філії “Гадяцьке лісове господарство” на Полтавщині. Про це повідомляє телеграм-канал Ліси України.
Мисливське господарство конкурент для лісового? Таке запитання виникає від нещодавніх заяв керівництва ДП “Ліси України”