На Миколаївщині мисливці знімають до 50 браконьєрських петель за день (ВІДЕО)

Мисливці Миколаївської області не лише полюють, а й активно займаються збереженням угідь та боротьбою з браконьєрством. Засновник місцевого мисливсько-риболовного господарства Віктор Монастирський розповів кореспондентам Суспільного, що разом з колегами вони можуть знаходити та знімати до 50 пасток, виставлених браконьєрами, за один день.

Петля, яку виставляють браконьєри. Суспільне Миколаїв/Назарій Рубаняк

Окрім протидії незаконному полюванню, мисливці дбають про підтримку популяцій диких тварин. Вони проводять заходи з підгодовування дикого фазана, куріпки та інших тварин, особливо напередодні періоду тиші, який триває з початку квітня до середини червня. Для цього використовують зернові суміші та “солонці” – сіль, яку розкладають для тварин на пнях.

Ще одним важливим напрямком роботи є боротьба зі сказом. Наприкінці листопада мисливці розкладають спеціальні брикети з вакциною, які приваблюють хижих тварин, схильних до розповсюдження цього небезпечного захворювання.

Мисливець Сергій Черняєв зазначає, що роль мисливців у допомозі природі часто недооцінена суспільством. Протягом року вони висаджують ремізові поля, топінамбур, роблять гнізда для птахів. Полювання ж займає лише чотири місяці на рік.

Мисливці Миколаївщини впевнені, що після перемоги України зможуть продовжити свою важливу роботу зі збереження природи разом з колегами, які зараз захищають країну на фронті. Їхня діяльність допомагає зберегти унікальну природу регіону для майбутніх поколінь.

Один коментар до “На Миколаївщині мисливці знімають до 50 браконьєрських петель за день (ВІДЕО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *