Неповнолітній син знайшов батьку-мисливцю клопотів

У суботу, 5 грудня 2020 року, в ході проведення рейду з охорони мисливських угідь, спеціалістами сектору мисливського господарства Житомирського ОУЛМГ в межах мисливських угідь Житомирської районної організації УТМР поблизу с. Покостівка Житомирського району затримано підлітка, жителя м. Житомира, 2004 року народження, котрий мав при собі  мисливську гладкоствольну зброю, зареєстровану на його батька.

16-річний юнак не мав будь-яких документів на право проведення полювання. Так як, відповідно до статті 12 Кодексу України про адміністративні правопорушення, адміністративній відповідальності підлягають особи, які досягли на момент вчинення адміністративного правопорушення шістнадцятирічного віку, на зазначеного громадянина за порушення правил полювання лісова охорона склала відповідний протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 85 КУпАП. Таке правопорушення тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від 102 до 1020 грн.

Мисливську гладкоствольну зброю було вилучено, а відповідними працівниками Житомирського районного відділення поліції Житомирського відділу поліції Головного управління національної поліції в Житомирській області на батька підлітка також складено протокол про адмінправопорушення.

Наразі штраф за порушення винуватець сплатив добровільно.

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *