Перше в історії полювання для воїнів-мисливців відбулося на Миколаївщині

На Миколаївщині відбувся унікальний захід – перше в історії полювання для воїнів-мисливців. Подія, організована Громадською спілкою “Українська Ловецька Рада” (УЛР) спільно з ГО “Душа мисливця” за підтримки Миколаївської обласної військової адміністрації, мала на меті підтримку українських захисників, про це повідомляє Українська Ловецька Рада в телеграм-каналі.

Захід зібрав воїнів-мисливців з різних куточків України, надавши їм можливість відволіктися від військових буднів та повернутися до улюбленої справи – ловецтва. Миколаївщина вразила учасників красою лиманів, мальовничими краєвидами та багатим біорізноманіттям.

Михайло Крупеня, ветеран війни та командир механізованого батальйону розвідки, підкреслив важливість ловецтва для військових. За його словами, це допомагає на короткий час відволіктися від військового побуту.

На заході були присутні представники влади та фахівці з мисливства з Одеської, Миколаївської і Херсонської областей. Особливу подяку учасники висловили Жанні Креницькій за її зусилля в організації цього важливого заходу.

Читайте також: Миколаївщина відкрила мисливський сезон 2024-2025

Незважаючи на дощову погоду, полювання відбулося успішно. Атмосфера була теплою та дружньою, воїни-мисливці мали можливість поспілкуватися, згадати побратимів та віддати шану загиблим захисникам України.

Під час заходу вперше прозвучав “Гімн українського ловецтва”. Учасники обговорювали питання культури полювання, традицій та екології. Було проведено перший мисливський суд, приготовано традиційні страви та визначено короля полювання.

Організатори відзначили, що незважаючи на війну, мисливці-воїни продовжують дбати про збереження фауни та розвиток біорізноманіття в регіоні.

Цей захід став важливим кроком у справі підтримки українських захисників та відродження традицій українського ловецтва. Організатори висловили подяку воїнам-мисливцям з Миколаївщини за співпрацю у проведенні цього значущого заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *