Поліція Полтавщини склала понад 20 протоколів на мисливців-порушників (ФОТО)

IMG_0321-На Полтавщині поліція склала понад 20 протоколів відносно порушників законодавства у галузі мисливського господарства та полювання. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини.

Нагадаємо, з 04 серпня на території України відкрито сезон полювання на пернату дичину. Аби не допустити порушень законодавства під час мисливського сезону на території області працюють рейдові групи у складі з поліцейськими дозвільної системи, а на водоймах – працівники водної поліції.

Від початку сезону полювання поліція зареєструвала 10 порушень правил полювання. Відносно недобросовісних мисливців складено адміністративні протоколи за статтею 85 КУпАП. Також, станом на 05 серпня, виявлено 11 фактів порушення правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної зброї. Щодо кожного випадку складено адміністративні матеріали за статтею 191 КУпАП.IMG_0339

Звертаємо вашу увагу, що поліція перевіряє документи, що повинні мати при собі мисливці, а також наявність документів на плавзасоби і на право керування ними (якщо полювання здійснюються на воді).

Додамо, що порушення вимог законодавства у галузі мисливського господарства та полювання тягнуть за собою дисциплінарну, адміністративну (ст. 85 КУпАП), цивільно-правову або кримінальну відповідальність (ст. 248 КК України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *