Позначка: Полювання

Вибір матеріалу для ствола мисливської рушниці – це баланс між точністю, довговічністю та функціональністю в польових умовах. Розглянемо основні типи сталі та інноваційні матеріали, які використовуються для виготовлення стволів мисливської зброї.

Словацька мисливська палата (Slovenská poľovnícka komora) анонсувала на своїй сторінці у Facebook цілу низку пізнавальних заходів для дітей та громадськості заходів, спрямованих на популяризацію мисливства, сокільництва та екологічної освіти серед дітей і широкої громадськості.

Нещодавно німецький збройовий портал all4shooters.com опублікував детальний огляд нової гвинтівки Savage 110 Hog Hunter 2.0 під набій .308 Winchester. Ця модель одразу привертає увагу своїм радикально коротким як для такого класу зброї стволом – лише 42 см.

Близько 70% мисливців Хмельницької обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) наразі мужньо боронять нашу країну в лавах Сил оборони України. Про це повідомив голова організації Григорій Сагайдак на сторінці товариства у Facebook.

Сьогодні ми вирішили розібратися, яка з двох “культових” радянських рушниць краща – ІЖ-54 або ТОЗ-66. Для цього ми зібрали інформацію з різних джерел і спробували неупереджено порівняти ці моделі. Але, оскільки особистого досвіду використання цих рушниць у нас немає, ми розраховуємо на вашу допомогу, шановні читачі.

Вибір зброї – одне з найважливіших рішень для кожного мисливця. Серед довгоствольної нарізної зброї найчастіше виділяють три основні типи: карабін, гвинтівка та штуцер. Хоча всі вони призначені для полювання, кожен має свої особливості та переваги.

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Віктор Смаль повідомив, що наразі в країні налічується близько 4 тисяч вовків, хоча оптимальна їх кількість має становити 500-1500 особин.

88% учасників опитування підтримують або не заперечують проти законних мисливських практик в Естонії, що свідчить про широку суспільну підтримку полювання, яке відповідає національним нормам і традиціям.

Програма “Стати жінкою на природі” допомагає жінкам у США навчатися разом ходити на каяках, рибалити, полювати, стріляти, збирати їстівні рослини та займатися іншими видами активного відпочинку.

У Крижопільському лісгоспі на Вінниччині пропонують винагороду у тисячу гривень кожному, хто вполює вовка. Цих тварин забагато розвелося у лісостепу, а власними силами контролювати чисельність складно.  Про це повідомляє видання Na Парижі. Як зазначають у пресслужбі Вінницького ОУЛМГ, під час нещодавнього обліку диких тварин лісівники виявили багато вовчих слідів. Про

Право на полювання в межах визначених для цього мисливських угідь мають громадяни України, які досягли 18-річного віку, іноземці, які одержали в установленому порядку дозвіл