Керівник громадської організації УЖМК “Діана” Наталія Варварчин поспілкувалася з Ліндою Домбровською, віце-президенткою Балтійського регіону FACE, про особливості роботи міжнародних мисливських організацій.
Позначка: охорона природи
Майбутнє українського мисливства та його роль у збереженні природи стали головними темами спеціалізованої лекції, що відбулася 10 грудня в Запорізькому національному університеті
З настанням перших морозів Подільський лісовий офіс ДП “Ліси України”, що об’єднує ліси Буковини, Хмельниччини та Тернопільщини, розпочав активну підгодівлю диких тварин
На території Луцького району екологічні інспектори зафіксували порушення правил полювання, пов’язане з неналежним наглядом за мисливським собакою гончої породи.
У Луцьку відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар, присвячений актуальним питанням ведення мисливського господарства під час війни.
На Закарпатті зафіксовано збільшення популяції хижаків, зокрема чисельність лисиць зросла на 300%.
На Івано-Франківщині вперше з початку повномасштабного вторгнення відновили регулювання чисельності хижих тварин.
З початку мисливського сезону у вересні 2024 року державні інспектори зафіксували низку порушень у мисливських угіддях Миколаївщини.
CIC оголосила конкурс для молодих науковців у сфері управління дикою природою з призовим фондом €750
Студентів віком до 35 років запрошують взяти участь у конкурсі наукових проєктів Young Opinion Research Award 2025, який проводить Міжнародна рада з охорони дичини та диких тварин (CIC).
У Німеччині стартував пілотний проєкт з екологічного планування території для диких тварин (WÖRP), спрямований на вирішення конфліктів між дикими тваринами та господарською діяльністю людини в культурному ландшафті
Європейські мисливські асоціації успішно провели тиждень популяризації м’яса дичини, який відбувся 4-10 листопада 2024 року.
На українсько-словацькому кордоні камери відеоспостереження зафіксували рідкісного відвідувача – зубра, який прийшов з національного парку сусідньої держави
Постійна комісія з питань екології та раціонального використання природних ресурсів Волинської обласної ради рекомендувала надати у користування мисливські угіддя 12 місцевим організаціям УТМР
У Держлісагентстві відбулося установче засідання робочої групи з удосконалення законодавства у сфері мисливського господарства та полювання, де обговорили актуальні виклики галузі та перспективи її розвитку в умовах воєнного стану.
Міжнародна асоціація сокольників та охорони хижих птахів (IAF) запрошує митців взяти участь у творчому конкурсі для створення календаря на 2025 рік.
Міжнародна рада з полювання та збереження дичини (CIC) успішно провела навчання з оцінки трофеїв поблизу Ольштина (Польща), за результатами якого 57 фахівців отримали статус сертифікованих вимірювачів CIC (CCM).
Тридцять фазанів випустили у спеціально облаштований адаптаційний вольєр для подальшого поповнення мисливських угідь Коростенської філії ДП “Ліси України”.
Рештки двох дорослих зубрів виявили біля Багнуватської полонини у Львівській області. Браконьєри розчленували туші тварин та забрали м’ясо, намагаючись знищити сліди злочину шляхом спалювання.
На Волині під час чергового рейду у мисливських угіддях працівники державної лісової охорони виявили порушника із вогнепальною зброєю
Мисливсько-рибальське господарство “Єгер” у селі Івангород на Чернігівщині успішно реалізує програму відновлення популяції благородних оленів. За минулий рік після переселення 165 особин з оленячої ферми на Сумщині, самки дали близько 70% приплоду
Працівники Шацького національного природного парку провели локальний моніторинг орнітофауни на території озерно-болотних масивів Соминець, Пулемецьке і Люцимер.
Днями в регіоні Іль-де-Франс поблизу міста Рамбує пройшла регіональна зустріч сокольників, організована Національною асоціацією сокольників та яструбників Франції (ANFA)
Вчора, 22 жовтня, на території Ічнянського національного природного парку внаслідок браконьєрського відстрілу загинула козуля.
Днями представники Казахстану та Киргизстану підписали Меморандум про співпрацю щодо збереження популяції снігового барса (ірбіса) на території Північного Тянь-Шаню.
Комерційні мисливські господарства, що спеціалізуються на полюванні на кеклика червононогого (Alectoris rufa), можуть відігравати ключову роль у збереженні біорізноманіття в сільськогосподарських регіонах
Завдяки стабільному джерелу їжі у вигляді фазанів, 2024 рік став рекордним для данських беркутів: шість пар птахів успішно вивели сім пташенят.
На Львівщині відбудеться міжнародна Ловецька бізнес-конференція з питань розвитку мисливської галузі
26-27 жовтня 2024 року у Львівській області пройде Ловецька бізнес-конференція, присвячена перспективам розвитку мисливської галузі в Україні.
Біляївський районний суд Одеської області виніс вирок у справі про незаконне рибальство, зобов’язавши браконьєра відшкодувати державі 483 140 гривень за завдані збитки рибному господарству.
Лісове господарство Чеської Республіки (Lesy ČR) випустило на волю 26 вирощених глухарів у Бескидах – гірському масиві на кордоні Чехії, Словаччини та Польщі
Надмірна популяція благородних оленів на заході Латвії створює серйозні проблеми для місцевих фермерів та лісівників.