Європейські мисливські асоціації успішно провели тиждень популяризації м’яса дичини, який відбувся 4-10 листопада 2024 року.
Позначка: Європа
Інститут Фрідріха Леффлера (FLI) в Німеччині опублікував нове дослідження, яке попереджає про зростання ризику поширення високопатогенного пташиного грипу H5 (HPAIV H5) в Європі.
25 вересня 2024 року Європейський парламент проголосував за зміну статусу вовка з “суворо захищеного” на “захищений” згідно з Бернською конвенцією, що стало важливим кроком у європейській природоохоронній політиці.
Зростання популяції вовків в Європі та Україні викликає занепокоєння серед фермерів та мешканців сільської місцевості.
На міжнародній конференції SafeGameMeat, що відбулася 10-11 вересня в данському місті Біллунн, обговорювалися питання безпеки м’яса дичини та шляхи покращення стандартів у цій галузі.
У мальовничому замку-музеї Святого Антона відбувся чемпіонат Словаччини з манкового полювання в рамках Днів святого Губерта.
Щорічний дозвіл на добування 20% популяції бурих ведмедів у Швеції став предметом гострих дебатів у європейських ЗМІ та серед захисників природи.
Гібриди вовків та собак (вовкособи) поширюються по всій Європі, що викликає занепокоєння природоохоронців. Це може поставити під загрозу існування європейського вовка як генетично унікального виду.
Згідно з останнім дослідженням, проведеним Данською асоціацією мисливців (Danmarks Jægerforbund), 91% данців позитивно ставляться до полювання в їхній країні.
В Брюсселі відбулася онлайн-подія “Наступні кроки для збереження та управління вовками в Європі”, організована міжгруповим об’єднанням Європейського парламенту “Біорізноманіття, полювання, сільська місцевість” спільно з Європейською федерацією мисливства та збереження природи (FACE) та Європейською організацією землевласників (ELO)
SimWay, відомий розробник мисливських симуляторів, стала бронзовим спонсором FACE
FACE запрошує взяти участь в онлайн-заході на тему “Наступні кроки в збереженні та управлінні популяціями вовка в Європі”
У період з 30 січня по 4 лютого 2024 року у німецькому місті Дортмунд відбудеться мисливська виставка JAGD & HUND.
Закон про відновлення природи, проголосований 12 липня 2023 року Європейським парламентом, має велике значення для мисливців. Цей закон вимагатиме розробки національних планів відновлення з метою збереження оселищ і сприятиме покращенню біорізноманіття в Європі.
Своє бажання прибути на Волинь уже підтвердили любителі полювання із-за кордону Мисливство у європейських країнах досить популярний вид туризму. Його любителі готові сплачувати чималі кошти за якісно організоване полювання. З огляду на це керівництво обласного УЛМГ й вирішило запросити їх на Волинь, повідомляє інтернет-видання «Волинь-нова»з посиланням на Волинське УЛМГ. Групу європейських
Про це повідомила Олена Курята – начальник Управління міжнародного співробітництва Держпродспоживслужби під час чотирнадцятого засідання постійної робочої групи експертів з АЧС у Європі під егідою GF-TADs Засідання проходило 10-11 вересня 2019 року у м. Софія (Болгарія). До членів робочої групи наразі входять такі країни: Білорусія, Бельгія, Болгарія, Естонія, Латвія, Литва, Молдова,
Президент Федерації мисливських і природоохоронних асоціацій Європейського союзу (FACE) Мікл Ебнер опублікував звіт «Економічна цінність полювання в ЄС»[1] за підсумками 2016 року. Про це повідомляє ГС «Всеукраїнська мисливська спілка». – Полювання не тільки виконує ряд завдань, таких як, наприклад, управління дикою природою, але воно також є величезним економічним фактором. Для
Польща через АЧС будуватиме вздовж кордону з Білоруссю і Україною паркан Польща хоче звести вздовж кордону з Білоруссю і Україною паркан, який повинен запобігати міграції диких кабанів, які розносять африканську чуму свиней. Про це заявив міністр сільського господарства країни Кшиштоф Юргель, повідомляє Niezalezna. Він повідомив, що протяжність споруди сягатиме 729