Майбутнє українського мисливства та його роль у збереженні природи стали головними темами спеціалізованої лекції, що відбулася 10 грудня в Запорізькому національному університеті
Позначка: співпраця
Традиційне свято Губертівка-2024 у Болехові зібрало рекордну кількість учасників – більше 150 осіб, значну частину яких становила молодь.
Представники Держпродспоживслужби з трьох областей України пройшли спеціалізоване навчання у референс-лабораторії WOAH/FAO у Венеції
Завдяки стабільному джерелу їжі у вигляді фазанів, 2024 рік став рекордним для данських беркутів: шість пар птахів успішно вивели сім пташенят.
У рамках проєкту LIFE Wild Wolf у Хорватії розпочали випробування захисних жилетів для мисливських собак.
У вівторок, 20 серпня 2024 року, підписано меморандум про співпрацю між Поліським національним університетом та громадською спілкою “Українська ловецька рада” (УЛР)
За 2023 рік в Україні зареєстровано 47 випадків АЧС, що в 5,2 раза більше порівняно з попереднім роком. Таку інформацію озвучив Голова Держпродспоживслужби Сергій Ткачук під час зустрічі з представниками Посольства США в Україні та асоціації «Свинарі України».
У той час, як в Україні через повномасштабну війну діє заборона на полювання, у Фінляндії дачників закликають долучитися до боротьби з інвазивними хижаками.
Поліський університет та ТОВ “Українська креветка” співпрацюватимуть над розведенням гігантської креветки
З 27 по 29 лютого 2024 року на території Бородінської громади на Одещині відбувся навчальний семінар з ревайлдінгу
Інвазивні види: досвід Норвегії з мускусним биком та уроки для України. Комплексний підхід до моніторингу, контролю, досліджень та співпраці.
На базі Поліського національного університету в Житомирі пройшов круглий стіл на тему «Мисливське господарство: сучасні виклики та перспективи».
Боротьба з АЧС у Швеції виходить на новий рівень. В країні оголошено про зменшення зони, ураженої африканською чумою свиней (АЧС). Цього вдалося досягти завдяки активній співпраці мисливців та державних органів у пошуку туш загиблих диких кабанів. Про це повідомляє Федерація мисливських і природоохоронних асоціацій Європи (FACE). Мисливці координували свої зусилля
Закон про відновлення природи, проголосований 12 липня 2023 року Європейським парламентом, має велике значення для мисливців. Цей закон вимагатиме розробки національних планів відновлення з метою збереження оселищ і сприятиме покращенню біорізноманіття в Європі.