Позначка: війна

Держпродспоживслужба оголосила тендер на закупівлю вакцини антирабічної для пероральної імунізації м’ясоїдних тварин проти сказу в кількості понад 6 мільйонів доз загальною вартістю 283,7 мільйона гривень.

Єгерська служба Івано-Франківської області налічує лише близько 200 працівників, які мають контролювати територію понад 753 тисячі гектарів мисливських угідь. Таким чином, на кожного єгеря припадає майже 4 тисячі гектарів території для охорони.

Російські окупанти з Якутії вбили та з’їли червонокнижного зубра, вид якого перебуває на межі вимирання. Журналісти ідентифікували військових, які брали участь у цьому злочині, використовуючи фото та відео, опубліковані в соціальних мережах.

Величний храм святих Ольги та Єлизавети у Львові — свідок унікального зібрання. Звуки мисливських сурм пронизують прохолодне березневе повітря, їхнє звучання розливається над сходами храму, де вишикувались люди в зелених одностроях.

2 березня 2025 року у Львові проведуть щорічну Архиєрейську Божественну Літургію з нагоди Дня пам’яті мисливців-захисників України. Про це повідомляє Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь.

Сергій Нестеренко, єгер Краснокутського лісництва філії “Слобожанський лісовий офіс” на Харківщині, після отримання тяжкого поранення в боях за Авдіївку та подальшої реабілітації повернувся до своєї роботи з охорони та догляду за дикими тваринами.

24 лютого 2025 року, у день, коли виповнюється три роки від початку повномасштабного російського вторгнення, український жіночий мисливський клуб “Діана” мав би святкувати свій п’ятирічний ювілей.

Досвід спортивного полювання та стрільби по тарілочках став неочікувано актуальним у протидії ворожим дронам на фронті. Військовослужбовці починають активно використовувати мисливську зброю для захисту від FPV-дронів противника.

Сьогодні, 4 жовтня, світова спільнота відзначає Всесвітній день захисту тварин. Ця дата набуває особливого значення в Україні, де військова агресія та інші фактори створюють серйозні загрози для дикої природи.

В умовах триваючої війни в Україні питання відновлення полювання викликає гострі дискусії. З одного боку, суспільство очікує, що всі здатні тримати зброю мають захищати країну. З іншого – існують законні підстави для звільнення від військової служби, а мисливські господарства перебувають на межі банкрутства через трирічну заборону полювання.

Військові дії в Україні призвели до погіршення епізоотичної ситуації через зростання кількості безпритульних тварин та ускладнення проведення профілактичних заходів.

Всеукраїнська рада Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) звернулася до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (Міндовкілля) з проханням якнайшвидше погодити Ліміти та Норми використання диких мисливських тварин на сезон 2024-2025 року.

Війна суттєво вплинула на діяльність мисливської спільноти Житомирщини. Про це розповів голова Новоград-Волинської районної організації УТМР Станіслав М’ясковський, повідомляє Українське товариство мисливців і рибалок на своїй сторінці у Facebook.